0

0

+421 911 234 281 Po - Pia 8:00 - 18:00

Catback výfuk VW Golf 7 R Variant 2.0 TSI 300HP Milltek Sport SSXVW494 - bez rezonátora

Catback výfuk VW Golf 7 R Variant 2.0 TSI 300HP Milltek Sport SSXVW494 - bez rezonátora
Catback výfuk VW Golf 7 R Variant 2.0 TSI 300HP Milltek Sport SSXVW494 - bez rezonátora
Catback výfuk VW Golf 7 R Variant 2.0 TSI 300HP Milltek Sport SSXVW494 - bez rezonátora

Cena s DPH: 1 380

Cena bez DPH: 1 150

Výrobca: Milltek Sport

Kód produktu: SSXVW494

Dostupnosť produktu: Dodáme Vám do 30-tich dní

Počet

Dôkladne si overte či tento diel pasuje na Vaše vozidlo!

Milltek Sport Catback

Catback výfuk - výfuk, ktorý sa napája až za sériovým katalyzátorom. Vďaka tomu negatívne neovplyvňuje emisie. Zvýrazňuje zvukový prejav, zlepšuje výkon motora a vďaka nižšej váhe zlepšuje jazdné vlastnosti. Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a obsahuje vždy buď diel bez rezonátora (hlasnejšia verzia) alebo s rezonátorom, vedenie okolo zadnej nápravy s tlmičom za zadnou nápravou a zakončuje ho vedenie ústiace do sériových koncoviek. Vďaka zväčšenému priemeru vedenia prispieva k lepšiemu prúdeniu výfukových plynov, čo má pozitívny vplyv na výkon motora hlavne pri upravených autách. Milltek Sport výfuk je až o 35% ľahší ako originálny, vyrobený z ťažkej ocele. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motora, avšak bez nežiaduceho dunenia. Najväčší nárast výkonu a úbytok hmotnosti možno očakávať v spojení s 1. dielom výfuku Milltek Sport alebo iným 1. dielom výfuku a úpravou riadiacej jednotky na APR Stage II.

Milltek Sport je Britská firma s viac ako 30 ročnou praxou na poli výroby a vývoja tých najkvalitnejších výfukových systémov. Výfuky Milltek sa vyznačujú použitím najkvalitnejšej T304 nerezovej ocele, použitím najmodernejších výrobných technológií a hlavne vďaka zväčšenému priemeru potrubia a free flow dizajnu aj reálnymi nárastmi výkonu za doprovodu zlepšenej zvukovej kulisy bez nežiaduceho dunenia.

Trvalá AKCIA

V prípade zakúpenia tohto produktu a dostupnosti APR úpravy pre Vaše vozidlo Vám ponúkame 10% zľavu na APR Stage I úpravu riadiacej jednotky motora, ktorá zase dodá motoru potrebný výkon.


Varianty

Milltek Sport ponúka niekoľko variantov Catback výfukov. Základné rozdelenie je podľa počtu tlmičov na varianty s rezonátorom alebo bez rezonátora.

Verzia bez rezonátora nemá stredový tlmič, ktorý je nahradený priechodným výfukovým potrubím. Táto verzia je hlasnejšia, čo nemusí každému vyhovovať.

Verzia je s rezonátorom zachováva stredový tlmič, vďaka čomu je výfuk tichší, čo je výhoda pri častom cestovaní a na dlhších cestách.


Vami zvolený variant výfuku

Prevedenie: Bez rezonátora

Farba koncoviek: Pôvodné originálne koncovky

Výfukové klapky: Nie

Priemer potrubia: 76.20mm (1.5mm hrúbka steny)

Určenie: VW Golf 7 R Variant 300HP (2015 - 2017)


Vlastnosti

Vyrobený z nerezovej ocele T304 s priemerom 76,20mm (1,5mm hrúbka steny)

Až o 35% ľahší ako originálny výfuk - s lepším rozložením hmotnosti prispieva k lepším jazdným vlastnostiam

Nízkotlakový systém - po namontovaní reálny prírastok výkonu (maximálny prírastok v spojení s 1. dielom výfuku a úpravou riadiacej jednotky na APR Stage II)

Zvýrazňuje zvuk motora bez nežiaduceho dunenia

Decentný dizajn, ktorý zlepšuje celkový vzhľad automobilu