0

0

+421 911 234 281 Po - Pia 8:00 - 18:00

Catback výfuk Seat Leon 5F ST Cupra 2.0 TSI 300HP 4x4 (2017-2018) Milltek Sport SSXSE196 - s rezonátorom / oválne čierne koncovky

Catback výfuk Seat Leon 5F ST Cupra 2.0 TSI 300HP 4x4 (2017-2018) Milltek Sport SSXSE196 - s rezonátorom / oválne čierne koncovky

Milltek Sport Catback

Catback výfuk - výfuk, ktorý sa napája až za sériovým katalyzátorom. Vďaka tomu negatívne neovplyvňuje emisie. Zvýrazňuje zvukový prejav, zlepšuje výkon motora a vďaka nižšej váhe zlepšuje jazdné vlastnosti. Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a obsahuje vždy buď diel bez rezonátora (hlasnejšia verzia) alebo s rezonátorom, vedenie okolo zadnej nápravy s tlmičom za zadnou nápravou, ktorý môže obsahovať výfukové klapky a zakončuje ho vedenie ústiace buď do sériových otvorov v zadnom difuzore alebo 1,2 alebo 4 koncovky výfuku v rôznych farebných prevedeniach. Vami zvolenú kombináciu týchto komponentov si môžete vybrať v rolovacom okne hneď nad cenou produktu. Vďaka zväčšenému priemeru vedenia prispieva k lepšiemu prúdeniu výfukových plynov, čo má pozitívny vplyv na výkon motora hlavne pri upravených autách. Milltek Sport výfuk je až o 35% ľahší ako originálny, vyrobený z ťažkej ocele. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motora, avšak bez nežiaduceho dunenia. Najväčší nárast výkonu a úbytok hmotnosti možno očakávať v spojení s 1. dielom výfuku Milltek Sport alebo iným 1. dielom výfuku a úpravou riadiacej jednotky na APR Stage II.

Milltek Sport je Britská firma s viac ako 30 ročnou praxou na poli výroby a vývoja tých najkvalitnejších výfukových systémov. Výfuky Milltek sa vyznačujú použitím najkvalitnejšej T304 nerezovej ocele, použitím najmodernejších výrobných technológií a hlavne vďaka zväčšenému priemeru potrubia a free flow dizajnu aj reálnymi nárastmi výkonu za doprovodu zlepšenej zvukovej kulisy bez nežiaduceho dunenia.

Trvalá AKCIA

V prípade zakúpenia tohto produktu a dostupnosti APR úpravy pre Vaše vozidlo Vám ponúkame 10% zľavu na APR Stage I úpravu riadiacej jednotky motora, ktorá zase dodá motoru potrebný výkon.


Varianty

Milltek Sport ponúka niekoľko variantov Catback výfukov. Základné rozdelenie je podľa počtu tlmičov na varianty s rezonátorom alebo bez rezonátora.

Verzia bez rezonátora nemá stredový tlmič, ktorý je nahradený priechodným výfukovým potrubím. Táto verzia je hlasnejšia, čo nemusí každému vyhovovať.

Verzia je s rezonátorom zachováva stredový tlmič, vďaka čomu je výfuk tichší, čo je výhoda pri častom cestovaní a na dlhších cestách.

 

Ďalšie rozdelenie je podľa tvaru a povrchovej úpravy koncoviek (v prípade, že ich výfuk obsahuje).

Čo sa týka povrchovej úpravy, tak tu si zákazník môže vybrať z piatich prevedení - matné čierne, leštené, titánové opálené, titánové brúsené a karbónové.

K dispozícii sú tiež 3 tvary koncoviek - oválneokrúhle alebo jet.

 

Ďalšie rozdelenie je podľa toho, či si zákazník praje prevedenie s klapkami výfuku alebo bez klapiek.

Prevedenie s klapkami má obrovskú výhodu v tom, že sa dá ovládať hlasitosť zvukového prejavu výfuku od tichého až po hlasný podľa toho ako Vám to v danej chvíli bude vyhovovať.


Vami zvolený variant výfuku

Prevedenie: S rezonátorom

Farba koncoviek: Čierne matné

Počet koncoviek: 2

Tvar koncoviek: Oválne

Výfukové klapky: Nie

Priemer potrubia: 76,20mm (hrúbka steny 1,5mm)

EC schválenie: Áno

Určenie: Seat Leon 5F ST Cupra 2.0 TSI 300HP 4x4 (2017-2018). Pre verzie bez GPF filtra.


Vlastnosti

Vyrobený z nerezovej ocele T304 s priemerom 76,20mm (hrúbka steny 1,5mm)

Až o 35% ľahší ako originálny výfuk - s lepším rozložením hmotnosti prispieva k lepším jazdným vlastnostiam

Nízkotlakový systém - po namontovaní reálny prírastok výkonu (maximálny prírastok v spojení s 1. dielom výfuku a úpravou riadiacej jednotky na APR Stage II)

Zvýrazňuje zvuk motora bez nežiaduceho dunenia

Decentný dizajn, ktorý zlepšuje celkový vzhľad automobilu